STARE MALARSTWO JACENTEGO
Zaraszamy do naszego forum.

Obraz "Matylda" Obraz "Ewelina" Obraz "Petronela" Obraz "Romualda" Obraz "Ksenona" Obraz "Hermenegilda" Obraz "Patrycja" Obraz "Kunegunda"

SUPER ATRAKCYJNE FOTOGRAFIE SUPER ATRAKCYJNA POEZJA NAPISZ SWOJE WRAŻENIA SPOTKAJ SIĘ W KLUBIE

Mistrz Jacenty zadziwia oryginalną formą twórczości. Jest twórcą malarskich portretów kobiet o urodzie Wenus. Swe natchnienie do nowego cyklu twórczości czerpie z urody najpiękniejszych kobiet biorących udział w konkursach piękności organizowanych przez brata samego mistrza. Na swych obrazach wspaniale oddaje piękno i delikatność urody kobiecej posługując się wymyśloną przez siebie nową doskonałą techniką malarską. Jak twierdzi, nowa forma użytego medium malarskiego daje nieograniczone możliwości w oddawaniu najsubtelniejszych zakamarków piękna urody kobiecej. Ciekawa konsystencja użytego medium o niezwykłych walorach przywodzących na myśl najdoskonalsze twory matki natury, nadaje niezwykle atrakcyjną fakturę malowanych prac które niekiedy przypominają płaskorzeźby. Tworzywem tym można nie tylko wyczarowywać piękne obrazy, ale i rzeźbić pieszcząc płótno na podobiznę i kształt płaskorzeźby. Naturalnym kolorem nowego medium jest sepia chyląca się w kierunku sieny palonej, niekiedy jednak przybiera odcienie złotego blasku wschodzącego słońca. Łatwy dostęp do nowej substancji malarskiej oraz jej powszechność sprawia, iż mistrz zachęca wszystkich twórców do jej stosowania oraz wymyślania jej nowych zastosowań. Nowoczesny człowiek jako istota rozumna nie może doprowadzać w sposób rozmyślny do marnotrawienia surowców wtórnych. Każdy powinien zachwycać się i chłonąć dobrodziejstwa otaczającego nas świata, tworu Matki Natury. Mistrz do namalowania portretu danej osoby używa jej własnych odchodów. Kobiety o ostrych rysach twarzy doskonale maluje się stolcem lekko przetrzymanym, o odcieniu gorzkiej czekolady, co powoduje duży kontrast malowanego dzieła. Osoby o subtelnej urodzie Mistrz zachęca do wypicia dwóch litrów mleka na trzy godziny przed oddaniem stolca, w celu uzyskania delikatnej żółtej barwy która w sposób delikatny i właściwy odda urodę osoby portretowanej. Bardzo ciekawe efekty Mistrz uzyskuje gdy w stolcu znajdują się resztki niestrawionego pokarmu. Resztki makaronu doskonale dają się formować na kształt włosów, natomiast z niestrawionej kukurydzy można stworzyć bardzo ciekawy wzór tkaniny w którą będzie odziana osoba portretowana i co sprawi niezwykłe złudzenie upiększonej rzeczywistości.Mistrz stworzył przez przypadek dzieło swego życia. Portret pięknej kobiety stylizowany na Indiankę. Owa piękna kobieta cierpiała na hemoroidy, wspaniałe, dorodne i czerwone jak pąki róż. Mistrz potrafił je wykorzystać czyniąc z nich realną imitację wojennych barw, zdobiących twarz charakterystyczną dla kobiet żyjących w społeczności Komanczów.

MISTRZ W STARODAWNEJ PRACOWNI

Malarskie wystawy portretów z zastosowaniem stolca jako malarskiego medium, wzbudzają przedziwne reakcję u oglądającej je publiczności. Zachwyt przeplatany lekkimi wymiotami podczas dokładniejszego przyglądania się dziełom poprawia wydzielanie się soków trawiennych - to prawie typowa reakcja. Kilka osób poczuło się gorzej dopiero wtedy, gdy jedno z dość pokaźnych rozmiarów dzieł rozhermetyzowało się, roztrzaskane przez nierozważną osobę, która zbyt mocno oparła się o nie. Mistrz Jacenty zachęca do odwiedzania jego wystaw, ponieważ żadna publikacja nie może równać się do osobistego obcowania widza z dziełem wywołującym na długo niezapomniane wrażenia wzrokowe a niekiedy i zapachowe. Przebywanie wśród jego dzieł, przypomina górską wspinaczkę, kiedy to pnąc się ku niebiosom dostrzegamy coraz piękniejszą i obszerniejszą część naszej wspaniałej planety obnażającej przed nami swoje nagie piękno.
Każda wystawa Mistrza jest wydarzeniem dla danego regionu. Tłumy oglądających tłoczą się by chłonąć piękno kobiet bijące z portretów oraz by podziwiać nową technikę malarską, stworzoną zgodnie z nowymi obyczajami nowego tysiąclecia. To prawdziwy przełom i skok w nową epokę. Na wernisażach Mistrz często maluje wybraną osobę, która poddaje się odpowiedniej diecie w celu dopasowania koloru i konsystencji medium w taki sposób, by jak najlepiej oddać jej piękno oraz cechy ją charakteryzujące. Jest zadziwiającym faktem, iż to wspaniałe tworzywo malarskie nie zostało docenione przez światowe sławy malarstwa takie jak Rembrandt, Rubens czy też Picasso. Zadajemy sobie pytanie - dlaczego? Czy zabrakło im odwagi, czy nie radzili sobie z formowaniem tak subtelnej materii, a może nie potrafili w sposób wystarczający konserwować swych dzieł.
Obrazy Jacentego są eksponowane w ramach między dwiema hermetycznie zespolonymi szybami w celu uniknięcia szybkiego rozkładu dzieła. Mistrz radzi by jego dzieła powstałe w ten sposób, chronić przed nadmierną temperaturą która może nieco odmienić naturalne barwy oraz spowodować spływanie malarskiego medium. Posiadacze dzieł stworzonych przez Jacentego Mistrza są niezwykle zadowoleni z ich posiadania. Twierdzą że znajomi są zachwyceni uderzającym podobieństwem portretów, mimo iż użyty materiał wydawał by się na pierwszy rzut oka mało atrakcyjny i mało kojarzący się z aksamitną gładkością skóry. Nikt nie narzekał na przykry zapach, bo i kto nie lubi przebywać w woni swojego stworzenia czegoś codziennego, ale jakże osobistego i intymnego. Każdy posiada chęć imponowania innym czymś oryginalnym, twórczość Jacentego daje spełnienie najskrytszych marzeń ludzkości i wyszukanego smaku artystycznego, przez co właściciel dzieła czuje się wyróżniony i dowartościowany.

Medium malarskie Modekli produkujące medium FILM /dla dorosłych/ FOTOGRAFIA OBYCZAJOWA

mistrz w domu

Fotografia przedstawiająca Mistrza wraz z modelką.
Czasoprzestrzeń: planeta - Ziemia, początek XXI wieku.

Zaraszamy do naszego forum.